“Bir Nefes Sıhhat” sloganı ile başlayan yolculuğunda, uluslararası GMP standartları çerçevesinde imal edilen etkin ve yüksek nitelikli ürünleriyle, insan sağlığına ve huzuruna hizmet ederek hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır...

Hakkımızda

HALTRON İLAÇ; 2018 senesinde, 60 yılı aşkın saygın bir geçmişe, ilaç imalatı ve pazarlama tecrübesine sahip Ulkar Holding bünyesinde, yüzde yüz yerli sermayeli bir şirket olarak İstanbul’da kurulmuştur. Satış- pazarlama faaliyetlerini İstanbul’daki merkezinden, imalat ve Ar-Ge faaliyetlerini Ulkar Holding bünyesinde yer alan Düzce ve Çerkezköy’deki tesislerinden yürütmektedir.

“Bir Nefes Sıhhat” sloganı ile başlayan yolculuğunda, uluslararası GMP standartları çerçevesinde imal edilen etkin ve yüksek nitelikli ürünleriyle, insan sağlığına ve huzuruna hizmet ederek hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

HALTRON İLAÇ; Ulkar Holding bünyesinde bulunan ve 20’den fazla ülkede faaliyetlerine devam eden kardeş şirketler vasıtasıyla yurt dışı faaliyetlerini sürdürecektir. Ürün tanıtımlarını, hekim ve eczane ekseninde yürüterek, ürünlerini öncelikle iç piyasada, paralelinde ise Ulkar bağlantılı şirketlerin faaliyet gösterdiği ülkelerde markalaştırıp, küresel bir isim olmayı hedeflemektedir.

İnsan sağlığı için, tabiattan aldığı ilhamla, kaliteli ve ekonomik ürün alternatifleri sunan Haltron İlaç; Ulkar Holding’in uzun yıllar sağlık sektöründe yaptığı çalışmalar neticesinde elde ettiği marka bilinirliği, sektördeki öncülüğü ve yaygın satış-pazarlama ağından aldığı destekle, “Ağzınıza Sağlık” sloganı ile GLİMO markası altında %100 DOĞAL ağız ve diş sağlığı ürünleri ile 2020 yılında piyasada yerini almıştır.

Şirketin ürün yelpazesini, ülkemizin sağlık sistemine ve ürün çeşitliliğine uygun, hayat kalitesini artırmaya yönelik yaratıcı ve yenilikçi ürünler oluşturmaktadır.
Şirketimiz, ürün yelpazesini oluştururken, sağlık çalışanlarının ve tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine hitap eden, insana ve tabiata saygılı, ahenkli ürünler ile tasarlamayı prensip edinmiştir.

HALTRON İLAÇ; Sağlık ürünleri imalatının yanı sıra, dünyanın önde gelen doğal ürün imalatçısı ve hammadde tedarikçisi şirketler ile de stratejik ortaklıklar tesis etmiştir.

‘“Bir Nefes Sıhhat’’ için Haltron İlaç; sağlık alanındaki yarım asrı aşkın tecrübesi ve yüksek teknolojili geniş ürün yelpazesine sahip, ülkemiz ilaç sanayisinin büyük çözüm ortaklarından biri olan Ulkar Holding’in sahip olduğu uluslararası kabul görmüş sertifikaları- standartlarından, modern üretim tesislerinden, lojistik ve teknik servisinden, sahasındaki yüksek hareket kabiliyeti ve güçlü altyapısından istifade ederek Türk sağlık sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.